Magazyn Design
Magazyn Design
Ładowarka Kołowa

Arm Loader

Ładowarka Kołowa Ładowarka, która działa głównie na nierównym podłożu, może powodować u kierowcy ciężką chorobę lokomocyjną, a także powodować szybkie zmęczenie. Jednak „ŁADOWARKA ARM” pozwala na rozpoznanie punktów współrzędnych na ziemi i pomaga fotelowi kierowcy być stabilnym i nie wahać się. Dzięki temu pomaga kierowcy nie odczuwać zmęczenia i umożliwia bezpieczne wykonywanie pracy.

Nazwa Projektu : Arm Loader, Nazwisko projektanta : Hoyoung Lee, Imię klienta : DESIGNSORI.

Arm Loader Ładowarka Kołowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.