Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat

50s news-gift paper

Plakat Nawiązując do czasów, gdy detaliści w Singapurze używali gazet do pakowania towarów, ten inspirowany latami 50. papier prezentowy przywołuje nostalgiczne wspomnienia z tamtych dni. Te nagłówkowe wiadomości i najważniejsze artykuły z lat 50. również stanowią interesujące źródło tożsamości, pomagając młodemu pokoleniu połączyć teraźniejszość z przeszłością. Tętniąca życiem chińska typografia nałożona na stary papier gazetowy tworzy mieszankę tradycji i współczesności, jednocześnie tworząc całkowicie świeży wygląd i opakowanie na prezent odpowiednie na każdą okazję. Mogą być również wyświetlane jako plakaty.

Nazwa Projektu : 50s news-gift paper, Nazwisko projektanta : Jesvin Yeo, Imię klienta : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper Plakat

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.