Magazyn Design
Magazyn Design
Salon Klubu Golfowego

Birdie's Lounge

Salon Klubu Golfowego Salon dla klubu golfowego został zaprojektowany i zbudowany w ciągu 6 tygodni, przed dniem otwarcia. Musiał też być piękny, funkcjonalny jako salon i odpowiedni na okazjonalne ceremonie wręczania nagród podczas zawodów golfowych i inne mniejsze imprezy. W przypadku trójstronnego szklanego pudełka na środku pola golfowego, takie podejście wprowadza do baru zieleń, niebo i pewne wyobrażenie golfa, w kolorach wyposażenia i odbiciach pola w lustrzanym pasku mozaikowym. Widoki z zewnątrz są w dużej mierze częścią projektu wnętrza i doświadczenia.

Nazwa Projektu : Birdie's Lounge, Nazwisko projektanta : Mario J Lotti, Imię klienta : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Salon Klubu Golfowego

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.