Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

xifix2base chair-one

Krzesło Konstrukcja krzesła oparta jest na wymaganym minimum fizycznym i materialnym - zrealizowana przez jedną nieskończoną rurę. Stabilność zapewnia forma pętli. Żadne dalsze konstrukcje i połączenia nie są potrzebne. Krzesło nie ma żadnych narożników, tylko krzywe - harmonijne zaokrąglenia. Jest to krzesło lekkie - bez zdobień i dodatkowych konstrukcji. Przeznaczony jest do mniejszych mieszkań i biur. Zminimalizowana konstrukcja jednej rury jest natychmiast widoczna.

Nazwa Projektu : xifix2base chair-one, Nazwisko projektanta : Juergen Josef Goetzmann, Imię klienta : Creativbuero.

xifix2base  chair-one Krzesło

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.