Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Biurowa

Samlee

Przestrzeń Biurowa Biuro Samlee bez wyszukanych szczegółów zostało zaprojektowane z prostotą, orientalną estetyką. Ta koncepcja pasuje do szybko rozwijającego się miasta. W tym wysoce funkcjonującym społeczeństwie informacyjnym projekt przedstawia interaktywną relację między miastem, pracą i ludźmi - rodzaj intymnej relacji aktywności i bezwładności; przezroczysta nakładka; puste miejsce przenikania.

Nazwa Projektu : Samlee, Nazwisko projektanta : Yongcai Huang, Imię klienta : GuangZhou Samlee Enterprise Co;Ltd..

Samlee Przestrzeń Biurowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.