Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Biurowa

Samlee

Przestrzeń Biurowa Biuro Samlee bez wyszukanych szczegółów zostało zaprojektowane z prostotą, orientalną estetyką. Ta koncepcja pasuje do szybko rozwijającego się miasta. W tym wysoce funkcjonującym społeczeństwie informacyjnym projekt przedstawia interaktywną relację między miastem, pracą i ludźmi - rodzaj intymnej relacji aktywności i bezwładności; przezroczysta nakładka; puste miejsce przenikania.

Nazwa Projektu : Samlee, Nazwisko projektanta : Yongcai Huang, Imię klienta : GuangZhou Samlee Enterprise Co;Ltd..

Samlee Przestrzeń Biurowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.