Magazyn Design
Magazyn Design
Wille Mieszkalne

Field of Flowers

Wille Mieszkalne Konstrukcja spoczywająca na podstawach nośnych o charakterze łukowym lub półłukowym ma mniejszy wpływ na glebę, dzięki czemu pozwala glebie cieszyć się deszczem i oddychać. Jej konstrukcja jest zintegrowana z naturą. możliwość podziwiania panoramicznego widoku dzięki mechanizmowi obracającemu się o 360 ° na dzień Projekt czerpie część energii z róż wiatrowych Każda willa może zaangażować się w ekologiczne rolnictwo na własnym terenie pośród różnych kwiatów , drzewa otoczone sztucznymi lub prawdziwymi stawami.

Nazwa Projektu : Field of Flowers, Nazwisko projektanta : Murat Gedik, Imię klienta : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Wille Mieszkalne

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.