Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Lohas

Restauracja The Revolt Counter to the Urban Beat. Baza znajduje się na ruchliwym skrzyżowaniu. Ogólny plan przestrzenny ma na celu stworzenie łagodnego i ustalonego tempa, jakby chciał spowolnić czas, aw tym szybkim życiu miejskim cieszyć się każdą chwilą tu i teraz. Otwarta przestrzeń, tak jak się ją kształtuje, poprzez średnie planowanie, dzieli przestrzeń w oparciu o różne funkcjonalności. Ekrany przypominające totemy dodają łagodnej, przestrzennej atmosferze pewnej sympatycznej zabawy.

Nazwa Projektu : Lohas, Nazwisko projektanta : Yu-Wen Chiu (Vita), Imię klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas Restauracja

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.