Magazyn Design
Magazyn Design
Rezydencja

nature

Rezydencja Ten dom jest przeznaczony dla dwojga, powrót do natury. Ludzie chcą więcej wychodzić na zewnątrz, przebywać na świeżym powietrzu lub pozwolić naturze być częścią ich życia, pozwolić naturze wzbogacać słownictwo domu. Po prostu wpuść naturę i ruszaj w jej stronę. Bogate i różnorodne elementy, które pokazują, jak oderwanie może istnieć obok gęstej złożoności, podobnie jak wiele aspektów kwiatów, które ostatecznie oddadzą się, aż do ostatecznych selekcji po długich rozważaniach.

Nazwa Projektu : nature, Nazwisko projektanta : Yu-Wen Chiu (Vita), Imię klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature Rezydencja

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.