Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

pleasure

Restauracja Przyjemność życia w sztuce. Rozszerzenie i kontynuacja. Poprzez rozszerzenie kształtów sufitu i powierzchni podłogi oraz ich spójną falę konturową, która wznosi się tutaj lub zasłania się tam, odzwierciedlając siłę działania, która obejmuje szczyty i doliny w życiu. Podczas gdy wielowarstwowa atmosfera płynie i przekształca się w akcję, obrazy piękna są wyczarowywane w przestrzeni. Kabina kosmiczna jest płynna i przezroczysta, zachowując podziały na różne przedziały. Dzięki pomysłowej aranżacji przestrzeni, między przedziałami może istnieć prywatność.

Nazwa Projektu : pleasure, Nazwisko projektanta : Yu-Wen Chiu (Vita), Imię klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Restauracja

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.