Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Odnowy Biologicznej

Yoga Center

Centrum Odnowy Biologicznej Zlokalizowane w najbardziej ruchliwej dzielnicy Kuwejtu Centrum jogi to próba rewitalizacji piwnicy Jassim Tower. Lokalizacja projektu była nieortodoksyjna. Była to jednak próba służenia kobietom zarówno w granicach miasta, jak iz okolicznych osiedli. Recepcja w centrum łączy się zarówno z szafkami, jak i częścią biurową, umożliwiając płynny przepływ członków. Obszar szatni jest następnie wyrównany z obszarem mycia nóg, który sygnalizuje „strefę wolną od butów”. Odtąd jest korytarz i czytelnia, które prowadzą do trzech sal do jogi.

Nazwa Projektu : Yoga Center , Nazwisko projektanta : Rashed Alfoudari, Imię klienta : The Yoga Center .

Yoga Center  Centrum Odnowy Biologicznej

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.