Magazyn Design
Magazyn Design
Konsola

Mabrada

Konsola Wyjątkowa konsola wykonana z malowanego drewna z kamiennym wykończeniem, prezentująca stary autentyczny młynek do kawy, który sięga czasów otomańskich. Jordańska chłodziarka do kawy (Mabrada) została odtworzona i wyrzeźbiona jako jedna z nóg po przeciwnej stronie konsoli, w której znajduje się młynek, tworząc fascynujący element do foyer lub salonu.

Nazwa Projektu : Mabrada , Nazwisko projektanta : May Khoury, Imię klienta : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Konsola

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.