Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Watchface

TTMM (after time)

Kolekcja Watchface ttmm przedstawia kolekcję aplikacji watchface, zaprojektowaną dla smartwatche z czarno-białymi ekranami 144 × 168 pikseli, takimi jak Pebble i Kreyos. Znajdziesz tutaj 15 modeli prostych, eleganckich i estetycznych aplikacji watchface. Ponieważ są stworzone z czystej energii, bardziej przypominają duchy niż prawdziwe rzeczy. Te zegarki są najbardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska, jakie kiedykolwiek istniały.

Nazwa Projektu : TTMM (after time), Nazwisko projektanta : Albert Salamon, Imię klienta : TTMM (after time).

TTMM (after time) Kolekcja Watchface

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.