Magazyn Design
Magazyn Design
Konsola

Qadem Hooks

Konsola Qadem Hooks to dzieło sztuki z funkcją konsoli inspirowane naturą. Składa się z różnych pomalowanych na zielono starych haków, których używano razem z Qadem (grzbietem starego drewnianego muła) do transportu pszenicy z jednej wioski do drugiej. ze szklanym panelem na górze.

Nazwa Projektu : Qadem Hooks, Nazwisko projektanta : May Khoury, Imię klienta : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konsola

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.