Magazyn Design
Magazyn Design
Salon, Handel Detaliczny

Fast Forward

Salon, Handel Detaliczny Oddziałowe buty treningowe eksponowane są w pierwszym salonie kompleksu salonów skoków. Jest przygotowywany w trybie wyrażającym metody produkcji, takie jak dynamiczna forma butów treningowych, wysokie technologie wtrysku stosowane w fazie produkcji i tak dalej. Wyposażony w SMD LED, jeden z produktów wysokiej technologii, starano się oddać dynamikę butów treningowych (jako obiektu), stając się źródłem inspiracji dzięki specjalnie zaprojektowanym tłom graficznym i ruchowi oferowanym przez te systemy.

Nazwa Projektu : Fast Forward, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : JUMP/GENMAR.

Fast Forward Salon, Handel Detaliczny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.