Magazyn Design
Magazyn Design
Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust

Xtreme Lip-Shaper® System

Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust Xtreme Lip-Shaper® System to pierwsze na świecie klinicznie sprawdzone bezpieczne urządzenie kosmetyczne do użytku domowego w celu powiększania ust. Używa chińskiej metody „bańki” sprzed 3500 lat - innymi słowy ssania - w połączeniu z zaawansowaną technologią modelowania ust do natychmiastowego konturowania i powiększania ust. Projekt tworzy zapierającą dech w piersiach pojedynczą i podwójnie płatkową dolną wargę, podobnie jak Angelina Jolie. Użytkownicy mogą oddzielnie uwydatniać górną lub dolną wargę. Konstrukcja jest również zbudowana w celu podniesienia łuków łuku Kupidyna, wypełnienia dołów wargowych, aby unieść kąciki starzejących się ust. Odpowiedni dla obu płci.

Nazwa Projektu : Xtreme Lip-Shaper® System, Nazwisko projektanta : Thienna Ho Ph.D., Imię klienta : CANDYLIPZ LLC..

Xtreme Lip-Shaper® System Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.