Magazyn Design
Magazyn Design
Naszyjnik

Extravaganza

Naszyjnik Elegancki collier inspirowany kryzami, starodawnymi zdobieniami na szyję, które można zobaczyć na wielu pięknych obrazach z XVI i XVII wieku. Charakteryzuje się współczesnym i nowoczesnym designem, upraszczającym typowy styl kryz, starając się, aby był nowoczesny i współczesny. Wyrafinowany efekt, który dodaje noszącemu elegancji, używając czerni lub bieli, pozwala na wiele kombinacji z nowoczesnym i czystym designem. Naszyjnik jednoczęściowy, elastyczny i lekki. Nieszlachetny materiał, ale o imponującym fasonie, który sprawia, że ta collier jest nie tylko klejnotem, ale także nową ozdobą ciała.

Nazwa Projektu : Extravaganza, Nazwisko projektanta : Dario Scapitta, Imię klienta : Dario Scapitta Design.

Extravaganza Naszyjnik

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.