Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Place

Krzesło Miejsce to poetyckie i esencjonalne krzesło, przykład formalnego projektu o atrakcyjnym uroku. To krzesło łączy w sobie wyrafinowany projekt techniczny z tradycyjnymi wykończeniami. miejsce to próba nakłonienia obiektu poprzez grę kształtów i kolorów do prześwitywania, patrząc na ekstrawagancję i prostotę, co wyróżnia miejsce na tle innych.

Nazwa Projektu : Place, Nazwisko projektanta : TANA-Gaetano Avitabile, Imię klienta : Gae Avitabile_ Tana.

Place Krzesło

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.