Magazyn Design
Magazyn Design
Tkanina Dotykowa

Textile Braille

Tkanina Dotykowa Przemysłowa uniwersalna myśl tekstylna żakardowa jako tłumacz dla niewidomych. Materiał ten może być czytany przez osoby dobrze widzące i jest przeznaczony dla osób niewidomych, które zaczynają tracić wzrok lub mają problemy ze wzrokiem; aby nauczyć się systemu Braille'a z przyjaznym i powszechnym materiałem: tkaniną. Zawiera alfabet, cyfry i znaki interpunkcyjne. Żadne kolory nie są dodawane. Jest to produkt w skali szarości z zasadą braku percepcji światła. To projekt o znaczeniu społecznym i wykraczający poza komercyjne tekstylia.

Nazwa Projektu : Textile Braille, Nazwisko projektanta : Cristina Orozco Cuevas, Imię klienta : Cristina Orozco Cuevas.

Textile Braille Tkanina Dotykowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.