Magazyn Design
Magazyn Design
Skate Na Miękki I Twardy Śnieg

Snowskate

Skate Na Miękki I Twardy Śnieg Oryginalna łyżwa śnieżna została tutaj zaprezentowana w całkiem nowym i funkcjonalnym designie - z twardego drewna mahoniowego iz płozami ze stali nierdzewnej. Zaletą jest to, że można używać tradycyjnych skórzanych butów z obcasem, w związku z czym nie ma zapotrzebowania na specjalne buty. Kluczem do ćwiczeń w rolkach jest technika łatwego wiązania, ponieważ projekt i konstrukcja są zoptymalizowane dzięki dobremu połączeniu szerokości i wysokości rolek. Kolejnym decydującym czynnikiem jest szerokość biegaczy optymalizująca jazdę menadżerską na twardym lub twardym śniegu. Prowadnice są ze stali nierdzewnej i wyposażone we wpuszczane śruby.

Nazwa Projektu : Snowskate, Nazwisko projektanta : KT Architects, Imię klienta : Arkitektavirki Kári Thomsen ark.MAA.

Snowskate Skate Na Miękki I Twardy Śnieg

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.