Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt I Koncepcja Fryzury

Hairchitecture

Projekt I Koncepcja Fryzury HAIRCHITEKTURA jest efektem skojarzenia fryzjera Gijo z grupą architektów FAHR 021.3. Zmotywowani Europejską Stolicą Kultury w Guimaraes 2012, proponują pomysł połączenia dwóch kreatywnych metodologii: Architecture & Hairstyle. Dzięki brutalistycznej architekturze rezultatem jest niesamowita nowa fryzura oznaczająca włosy przemiany w absolutnej łączności ze strukturami architektonicznymi. Przedstawione wyniki mają odważny i eksperymentalny charakter z silną współczesną interpretacją. Praca zespołowa i umiejętności były kluczowe, aby zmienić pozornie zwyczajne włosy.

Nazwa Projektu : Hairchitecture, Nazwisko projektanta : FAHR 021.3, Imię klienta : Redken Portugal.

Hairchitecture Projekt I Koncepcja Fryzury

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.