Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Artystyczna

S.Joao Structure

Instalacja Artystyczna Projekt odzwierciedla typowy portugalski festiwal uliczny - lokalnie znany jako „S. João ”. Podczas jednego z najbardziej tętniących życiem festiwali ulicznych w Europie mieszkańcy Porto oddają cześć świętemu Janowi „Chrzcicielowi”, tradycyjnie bębniąc się nawzajem kwiatami czosnku lub miękkimi plastikowymi młotkami. Charakteryzuje się kolorami wstążek i flag, które wypełniają ulice, a także fajerwerkami, które są odpalane przez całą noc, 'S. Struktura João na nowo interpretuje tę atmosferę za pomocą wiszących, przypominających balony form, które są pokryte odblaskowym, błyszczącym materiałem.

Nazwa Projektu : S.Joao Structure, Nazwisko projektanta : FAHR 021.3, Imię klienta : Instituto de Design de Guimarães.

S.Joao Structure Instalacja Artystyczna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.