Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Handlowa

De Kang Club

Przestrzeń Handlowa Dekang znajduje się w handlowym centrum Guangzhou w Chinach, jest SPA i rozrywkowym jednym z komercyjnych projektów. Projekt wpisuje się w koncepcję projektową „krajobrazu miejskiego” jako podstawową wskazówkę pozwalającą odpowiedzieć na wymagania współczesnego życia miejskiego.

Nazwa Projektu : De Kang Club, Nazwisko projektanta : Yongcai Huang, Imię klienta : De Kang Club.

De Kang Club Przestrzeń Handlowa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.