Magazyn Design
Magazyn Design
Płaszcz, Który Można Zamienić,

Eco Furs

Płaszcz, Który Można Zamienić, Płaszcz, który może być 7 w 1, inspirowany jest zapracowanymi kobietami, które stawiają na wyjątkową, ekologiczną i funkcjonalną codzienną garderobę. W nim stara, ale znowu modna, ręcznie szyta skandynawska tkanina Rya Rug została na nowo zinterpretowana w nowoczesny sposób, czego efektem jest dopasowana odzież wełniana, która pod względem wykonania przypomina futra. Różnica tkwi w szczegółach oraz przyjazności dla zwierząt i środowiska. Przez lata ekologiczne futra były testowane w różnych europejskich klimatach zimowych, co pomogło w doskonaleniu jakości tego płaszcza i innych ostatnich egzemplarzy.

Nazwa Projektu : Eco Furs, Nazwisko projektanta : Heli Miikkulainen-Gilbert, Imię klienta : Heli Miikkulainen-Gilbert.

Eco Furs Płaszcz, Który Można Zamienić,

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.