Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Predictive Solutions

Identyfikacja Wizualna Predictive Solutions jest dostawcą oprogramowania do analiz prognostycznych. Produkty firmy służą do prognozowania poprzez analizę istniejących danych. Znak firmowy - sektory koła - przypomina grafikę z wykresów kołowych, a także bardzo stylizowany i uproszczony wizerunek oka z profilu. Platforma marki „rzuca światło” jest motorem napędowym całej grafiki marki. Zarówno zmieniające się, abstrakcyjne formy płynne, jak i tematyczne uproszczone ilustracje są używane jako dodatkowa grafika w różnych aplikacjach.

Nazwa Projektu : Predictive Solutions, Nazwisko projektanta : Mikhail Puzakov, Imię klienta : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Identyfikacja Wizualna

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.