Magazyn Design
Magazyn Design
Muzeum Sztuki

The Vagrant

Muzeum Sztuki Architekturę Nowego Muzeum Sztuki w Tajpej, zaprojektowanego przez Aleksandara Rudnika Milanovica jako ptaka żurawia w gnieździe na tarasie rzecznym, można było łatwo zrozumieć z daleka iz dowolnego miejsca w parku nad rzeką Yingge. Formą muzeum był nieskrępowany, minimalistyczny, wyważony ruch żurawi z atrium jak ptasie płuca, gdzie świeże powietrze i światło słoneczne wpadały bezpośrednio do muzeum. Z jego skrzydłami jako przestrzenią wystawienniczą, a głową żurawia jako restauracją o tematyce artystycznej, goście muzeum mogli podziwiać widok na krajobraz i miasto Tajpej w pobliżu.

Nazwa Projektu : The Vagrant , Nazwisko projektanta : Dr Aleksandar Rudnik Milanovic, Imię klienta : Aleksandar Rudnik Milanovic.

The Vagrant  Muzeum Sztuki

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.