Magazyn Design
Magazyn Design
Bateria Z Czujnikiem

miscea KITCHEN

Bateria Z Czujnikiem System miscea KITCHEN to pierwsza na świecie prawdziwie bezdotykowa bateria kuchenna do dozowania wielu płynów. Połączenie 2 dozowników i baterii w jeden unikalny i łatwy w użyciu system eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych dozowników w obszarze roboczym w kuchni. Bateria jest całkowicie bezdotykowa i zapewnia maksymalne korzyści w zakresie higieny rąk i ogranicza rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii. W systemie można stosować różnorodne, wysokiej jakości i skuteczne mydła, detergenty i środki dezynfekujące. Zawiera najszybszą i najbardziej niezawodną technologię czujników dostępną na rynku, zapewniającą precyzyjne działanie.

Nazwa Projektu : miscea KITCHEN, Nazwisko projektanta : Rob Langendijk, Imię klienta : miscea GmbH.

miscea KITCHEN Bateria Z Czujnikiem

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.