Magazyn Design
Magazyn Design
Siedzenia Dla Jeźdźców Tranzytowych

Door Stops

Siedzenia Dla Jeźdźców Tranzytowych Door Stops to współpraca między projektantami, artystami, motocyklistami i mieszkańcami społeczności w celu wypełnienia zaniedbanych przestrzeni publicznych, takich jak przystanki tranzytowe i puste parcele, z możliwością siedzenia, dzięki czemu miasto staje się przyjemniejszym miejscem. Zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczniejszą i estetyczną alternatywę dla obecnie istniejącej, jednostki są nasycone dużymi pokazami sztuki publicznej zamówionymi od lokalnych artystów, co zapewnia łatwą do zidentyfikowania, bezpieczną i przyjemną poczekalnię dla jeźdźców.

Nazwa Projektu : Door Stops, Nazwisko projektanta : Craig L. Wilkins, Imię klienta : Detroit Community Design Center.

Door Stops Siedzenia Dla Jeźdźców Tranzytowych

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.