Magazyn Design
Magazyn Design
Wnętrze Mieszkalne

Beijing Artists' House

Wnętrze Mieszkalne Po 30 latach szybkiej industrializacji Chin projekt ten odzwierciedla fundamentalne zmiany społeczne i rozwój przemysłowy kraju, który wymaga nowoczesnego podejścia do architektury. W tym sensie dom jest odpowiedzią na odejście od tradycyjnych odniesień w stronę industrialnej rzeczywistości. Ma na celu zbadanie możliwości przemysłowych Chin, nie jako ukrytej brutalnej traumy, ale raczej jako siły postępu, która może rozdzielać dobrobyt w całym społeczeństwie.

Nazwa Projektu : Beijing Artists' House, Nazwisko projektanta : Yan Pan, Imię klienta : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Wnętrze Mieszkalne

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.