Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja I Bar

Wah Marathi

Restauracja I Bar Prostota jest kluczem do tej butikowej restauracji. Gra z ziemistym wyglądem, a szczypta odważnych kolorów w postaci tradycyjnych lokalnych faktów dotyczących sztuki, wystaw i kupiectwa działa jak ubiór. Naturalne elementy - drewno, kamienie i wciągająca gra światła i cienia ożywiają Boskie doświadczenie podczas przepływu z jednej sekcji do drugiej. Całkiem genialnie przedstawia filozofię indyjską, oferując funkcjonalną, a jednocześnie emocjonalną i wizualną rozkosz.

Nazwa Projektu : Wah Marathi, Nazwisko projektanta : Ketan Jawdekar, Imię klienta : Magarpatta Clubs and Resorts Pvt. Ltd..

Wah Marathi Restauracja I Bar

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.