Magazyn Design
Magazyn Design
Akademik

Koza Ipek Loft

Akademik Loft Koza Ipek został zaprojektowany przez studio craft312 jako dom studencki i centrum młodzieżowe o pojemności 240 łóżek na powierzchni 8000 m2. Budowa Koza Ipek Loft zakończyła się w maju 2013 r. Generalnie wejście do pensjonatu, wstęp do centrum młodzieżowego, restauracja, sala konferencyjna i foyer, sale do nauki, pokoje i biura administracyjne w wielokrotności 12 kondygnacyjnego budynku składającego się z innowacyjnego, nowoczesnego i zaprojektowano komfortowe przestrzenie mieszkalne. Pokoje dla 2 osób w komórkach rdzeniowych rozmieszczone według każdego piętra, dwa przedziały i do użytku 24 osób.

Nazwa Projektu : Koza Ipek Loft, Nazwisko projektanta : Craft312 Studio, Imię klienta : Craft312 Studio Partnership.

Koza Ipek Loft Akademik

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.