Magazyn Design
Magazyn Design
Wielofunkcyjne Krzesełko Do Karmienia

oUeat

Wielofunkcyjne Krzesełko Do Karmienia nuun kids design, którego współzałożycielami są Bruna Vila i Núria Motjé, projektuje i produkuje wielofunkcyjne meble dla dzieci, ze specjalną linią przeznaczoną do domów z bliźniakami lub rodzeństwem w podobnym wieku. Wykonana z drewna i białej tablicy, kolekcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 10 lat i ma na celu stymulowanie kreatywności i zabawy, głównej aktywności dzieciństwa. Dodatkowo mebel ten można stale poddawać recyklingowi i ponownie wykorzystać, a także zajmuje jak najmniej miejsca, aby dostosować go do potrzeb każdej chwili.

Nazwa Projektu : oUeat , Nazwisko projektanta : nuun kids design, Imię klienta : Nuun kids design.

oUeat  Wielofunkcyjne Krzesełko Do Karmienia

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.