Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek

Pollen

Pierścionek Każdy utwór jest interpretacją fragmentu natury. Natura staje się pretekstem do ożywiania klejnotów, bawiąc się teksturami świateł i cieni. Celem jest dostarczenie klejnotu o zinterpretowanych kształtach tak, jak zaprojektowała je natura z jej wrażliwością i zmysłowością. Wszystkie elementy są ręcznie wykańczane, aby uwydatnić fakturę i szczególne cechy klejnotu. Styl jest czysty, aby osiągnąć substancję życia roślin. W efekcie dzieło jest zarówno wyjątkowe, jak i ponadczasowe, głęboko związane z naturą.

Nazwa Projektu : Pollen, Nazwisko projektanta : Christine Alexandre, Imię klienta : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Pierścionek

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.