Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

Wild Life

Projektowanie Wnętrz Projektowanie to kreatywność, a kreatywność to niespodzianki! Kiedy dzikie życie spotyka się z modernizmem i idealnie harmonizuje, powstają niespodzianki! Projektantka połączyła nowoczesną prostotę z etnicznymi przygodami, tworząc wyjątkową przestrzeń. Użyła neutralnej palety kolorów bieli, beżu i szarości na ścianach i meblach, z dodatkiem akcentów kolorystycznych w sztukach ściennych i oprawach oświetleniowych. Aby złożyć oświadczenie przy wejściu, projektant wprowadził latającą sofę ze skóry krowy wraz z wiszącymi szklanymi kulkami wypełnionymi sztucznymi roślinami, aby uzyskać żywy, świeży wygląd. Ciesz się dzikim życiem!

Nazwa Projektu : Wild Life, Nazwisko projektanta : Shosha Kamal, Imię klienta : Shosha Kamal Designs.

Wild Life Projektowanie Wnętrz

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.