Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

5x5

Krzesło Krzesło 5x5 to typowy projekt, w którym ograniczenie jest uznawane za wyzwanie. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są z bardzo trudnego do ukształtowania xilithu. Xilith to surowiec, który można znaleźć 300 metrów pod powierzchnią ziemi i jest łączony z węglem. Obecnie większość surowca jest wyrzucana. Z punktu widzenia środowiska materiał ten generuje odpady na powierzchni ziemi. Dlatego pomysł na projekt krzesła wydawał się bardzo prowokacyjny i wymagający.

Nazwa Projektu : 5x5, Nazwisko projektanta : Barbara Princic, Imię klienta : Sijaj Hrastnik.

5x5 Krzesło

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.