Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Baralho

Fotel Fotel Baralho ma uderzający współczesny design złożony z czystych form i prostych linii. Wykonany z zagięć i spawów na szczotkowanej płycie aluminiowej, ten fotel wyróżnia się odważnym dopasowaniem, które stanowi wyzwanie dla wytrzymałości materiału. Jest w stanie połączyć w jednym elemencie piękno, lekkość oraz precyzję linii i kątów.

Nazwa Projektu : Baralho, Nazwisko projektanta : FLÁVIO MELO FRANCO, Imię klienta : FLAVIO FRANCO STUDIO.

Baralho Fotel

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.