Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendarz Kalendarz promocyjny serwisu portalu, goo (http://www.goo.ne.jp) to funkcjonalny kalendarz z arkuszem na każdy miesiąc, który przekształca się w kieszonkę, która umożliwia przechowywanie i zarządzanie wizytówkami, notatkami i paragonami . Motyw przewodni to Red String, aby pokazać więź między goo a jego użytkownikami. Oba końce kieszeni są w rzeczywistości utrzymane czerwonymi szwami, które stają się główną atrakcją wzoru. Kalendarz w przyjemnie wyrazistej formie, w sam raz na 2014 rok.

Nazwa Projektu : 17th goo Calendar “12 Pockets 2014”, Nazwisko projektanta : Katsumi Tamura, Imię klienta : NTT Resonant Inc..

17th goo Calendar “12 Pockets 2014” Kalendarz

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.