Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendarz Jest to kalendarz biurkowy wykonany z wycinanym wzorem z motywami sezonowymi na znakomitym tłoczeniu. Najważniejszym elementem projektu jest wyświetlenie motywów sezonowych ustawionych pod kątem 30 stopni, aby zapewnić najlepszą widoczność. Ta nowa forma wyraża nowatorski talent NTT COMWARE do tworzenia nowych pomysłów. Zwrócono uwagę na funkcjonalność kalendarza z dużą ilością miejsca do pisania i liniami prostymi. Jest dobry do szybkiego przeglądania i łatwy w użyciu, pełen oryginalności, która odróżnia go od innych kalendarzy.

Nazwa Projektu : NTT COMWARE “Season Display”, Nazwisko projektanta : Katsumi Tamura, Imię klienta : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Kalendarz

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.