Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria Z Możliwością Dostosowania

Gravity

Biżuteria Z Możliwością Dostosowania Podczas gdy w XXI wieku stosowanie nowoczesnych nowoczesnych technologii, nowych materiałów lub ekstremalnie nowych form jest często koniecznością do wprowadzania innowacji, Gravity udowadnia coś przeciwnego. Grawitacja to kolekcja biżuterii, którą można dostosować, wykorzystując tylko gwintowanie, bardzo starą technikę i grawitację, niewyczerpane źródło. Kolekcja składa się z dużej ilości srebrnych lub złotych elementów o różnych wzorach. Każdemu z nich można kojarzyć z perełkami lub kamieniami, sznurkami i wisiorkami. Kolekcja stała się więc nieskończoną liczbą różnych klejnotów.

Nazwa Projektu : Gravity, Nazwisko projektanta : Anne Dumont, Imię klienta : Anne Dumont.

Gravity Biżuteria Z Możliwością Dostosowania

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.