Magazyn Design
Magazyn Design
Broszka

Nautilus Carboniferous

Broszka Broszka „Nautilus Carboniferous” bada święte geometrie natury, które odnoszą się do złotego podziału. Przy użyciu zaawansowanych technologicznie materiałów broszka została wykonana z kompozytowych arkuszy o grubości 0,40 mm z włókna węglowego / kevlaru i starannie wykonanych elementów ze złota, palladu i perły Tahiti. W całości ręcznie wykonana z największą dbałością o szczegóły, broszka przedstawia piękno natury, matematykę i związek między nimi.

Nazwa Projektu : Nautilus Carboniferous, Nazwisko projektanta : Ezra Satok-Wolman, Imię klienta : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Broszka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.