Magazyn Design
Magazyn Design
Naszyjnik I Broszka

I Am Hydrogen

Naszyjnik I Broszka Projekt jest inspirowany neoplatońską filozofią makrokosmosu i mikrokosmosu, widząc te same wzory odtwarzane na wszystkich poziomach kosmosu. Nawiązując do złotej proporcji i sekwencji Fibonacciego, naszyjnik ma matematyczny wzór, który naśladuje wzorce filotaksji obserwowane w naturze, takie jak słoneczniki, stokrotki i różne inne rośliny. Złoty torus przedstawia Wszechświat otoczony tkaniną czasoprzestrzeni. „Jestem wodorem” reprezentuje jednocześnie model „Uniwersalnej stałej konstrukcji” i model samego Wszechświata.

Nazwa Projektu : I Am Hydrogen, Nazwisko projektanta : Ezra Satok-Wolman, Imię klienta : Atelier Hg & Company Inc..

I Am Hydrogen Naszyjnik I Broszka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.