Magazyn Design
Magazyn Design
Mieszkalne

Baan Citta

Mieszkalne Kluczową koncepcją projektową było stworzenie Szambali na Ziemi - mitycznego królestwa opisywanego jako „Czysta Kraina” w starożytnych tekstach buddyjskich. Buddyści uważają, że stworzenie Szambali jest stworzeniem ostatecznego raju duchowego. Jednym z najbardziej uspokajających i zaskakujących aspektów projektu Baan Citta jest użycie koloru. Konserwatywne, neutralne kolory to dominująca kolorystyka wybierana przez projektantów do nowoczesnych domów. Baan Citta demonstruje nowoczesność radości koloru na neutralnej palecie wśród kolorów ziemi w naturze.

Nazwa Projektu : Baan Citta, Nazwisko projektanta : Catherine Cheung, Imię klienta : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Mieszkalne

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.