Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Biura

Brockman

Projekt Biura Jako firma inwestycyjna działająca w branży wydobywczej, wydajność i produktywność są kluczowymi aspektami rutyny biznesowej. Projekt był początkowo inspirowany naturą. Kolejną inspiracją widoczną w projekcie jest nacisk na geometrię. Te kluczowe elementy znajdowały się w czołówce projektów, a zatem zostały wizualnie przetłumaczone dzięki zastosowaniu geometrycznego i psychologicznego zrozumienia formy i przestrzeni. Aby utrzymać prestiż i reputację światowej klasy budynku komercyjnego, dzięki zastosowaniu szkła i stali rodzi się wyjątkowa arena korporacyjna.

Nazwa Projektu : Brockman , Nazwisko projektanta : Catherine Cheung, Imię klienta : THE XSS LIMITED.

Brockman  Projekt Biura

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.