Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek Cyfrowy

PIXO

Zegarek Cyfrowy Koncepcja ma wkrótce „zdigitalizować” „ruchome liczby” zegara mechanicznego w latach 70-tych. Dzięki pełnemu wyświetlaczowi z matrycą punktową, PIXO jest w stanie wyświetlać płynnie animowane „toczące się” liczby. W przeciwieństwie do innych cyfrowych zegarków z przyciskami, PIXO ma tylko obrotową koronkę do obsługi wszystkich trybów, w tym: trybu czasu, czasu światowego, stopera, 2 budzika, gongu godzinowego i timera. Ogólny projekt jest skierowany do osób, które lubią cyfrowe materiały w nowej wersji. Różne kombinacje kolorów i konstrukcja obudowy unisex są w stanie dopasować się do różnych preferencji użytkowników.

Nazwa Projektu : PIXO, Nazwisko projektanta : PIXO TEAM, Imię klienta : PIXO LIMITED COMPANY.

PIXO Zegarek Cyfrowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.