Magazyn Design
Magazyn Design
Odnowa Miejska

Tahrir Square

Odnowa Miejska Plac Tahrir jest kręgosłupem egipskiej historii politycznej, dlatego ożywienie jego urbanistyki jest politycznym, środowiskowym i społecznym dezyderatem. Plan generalny zakłada zamknięcie części ulic i połączenie ich z istniejącym placem bez zakłócania ruchu. Następnie powstały trzy projekty, które miały pomieścić funkcje rekreacyjne i handlowe, a także pomnik upamiętniający współczesną historię polityczną Egiptu. W planie uwzględniono dostateczną przestrzeń do spacerów i miejsc wypoczynkowych oraz wysoki wskaźnik terenów zielonych, aby wprowadzić kolor do miasta.

Nazwa Projektu : Tahrir Square, Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square Odnowa Miejska

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.