Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Cell

Stolik Kawowy Mebel ten ma na celu podniesienie jakości i estetyki wnętrza oraz podniesienie kwestii konsumpcji i masowej produkcji. Ten projekt składa się z komórek. Każda komórka odpowiada innej potrzebie, innej powierzchni magazynowej, innej wielkości i kolorze. Kolory współgrają ze sobą i przestrzenią, w której są umieszczone. Stolik kawowy może być na kółkach, aby zapewnić wygodę w poruszaniu się. Jeśli nie na kółkach, każdą komórkę można oddzielić od reszty i ustawić jako stolik boczny. Dodatkowo komórki tego samego koloru i rozmiaru można powtórzyć i umieścić na ścianie.

Nazwa Projektu : Cell, Nazwisko projektanta : Anna Moraitou, Imię klienta : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Stolik Kawowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.