Magazyn Design
Magazyn Design
Strefa Handlowa I Poczekalnia Vip

Commercial Area, SJD Airport

Strefa Handlowa I Poczekalnia Vip Ten projekt wpisuje się w nowy trend w ekologicznym projektowaniu lotnisk na świecie, łączy sklepy i usługi w terminalu i sprawia, że pasażer przechodzi przez doświadczenie podczas swojego wystąpienia. GREEN Airport Design Trend obejmuje przestrzenie o bardziej ekologicznej i zrównoważonej konstrukcji lotniskowej, całość powierzchni handlowej jest oświetlona naturalnym światłem słonecznym dzięki monumentalnej szklanej fasadzie zwróconej w stronę pasa startowego. Salon VIP został zaprojektowany z myślą o ekologicznej i awangardowej koncepcji projektowania komórek. Fasada zapewnia prywatność w pomieszczeniu bez blokowania widoku na zewnątrz.

Nazwa Projektu : Commercial Area, SJD Airport, Nazwisko projektanta : sanzpont [arquitectura], Imię klienta : sanzpont [arquitectura].

Commercial Area, SJD Airport Strefa Handlowa I Poczekalnia Vip

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.