Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep Flagowy

Lenovo

Sklep Flagowy Lenovo Flagship Store ma na celu wzmocnienie wizerunku marki poprzez zapewnienie odbiorcom platformy umożliwiającej łączenie się i udostępnianie poprzez styl życia, usługi i doświadczenia tworzone w sklepie. Koncepcja projektowa została stworzona w oparciu o misję przejścia od producenta urządzeń komputerowych do wiodącej marki wśród dostawców elektroniki użytkowej.

Nazwa Projektu : Lenovo, Nazwisko projektanta : Johnson Li, Imię klienta : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Sklep Flagowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.