Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep Flagowy

Lenovo

Sklep Flagowy Lenovo Flagship Store ma na celu wzmocnienie wizerunku marki poprzez zapewnienie odbiorcom platformy umożliwiającej łączenie się i udostępnianie poprzez styl życia, usługi i doświadczenia tworzone w sklepie. Koncepcja projektowa została stworzona w oparciu o misję przejścia od producenta urządzeń komputerowych do wiodącej marki wśród dostawców elektroniki użytkowej.

Nazwa Projektu : Lenovo, Nazwisko projektanta : Johnson Li, Imię klienta : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Sklep Flagowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.