Magazyn Design
Magazyn Design
Dywan

Folded Tones

Dywan Dywany są z natury płaskie, celem było zakwestionowanie tego prostego faktu. Złudzenie trójwymiarowości uzyskuje się za pomocą zaledwie trzech kolorów. Różnorodność odcieni i głębi dywanu zależy od szerokości i gęstości pasów, a nie od dużej palety kolorów, które mogą przeszkadzać w określonej przestrzeni, umożliwiając tym samym elastyczne użytkowanie. Z góry lub z daleka dywan przypomina złożony prześcieradło. Jednak siedząc lub leżąc na nim, złudzenie fałd może nie być zauważalne. Doprowadziło to do użycia prostych, powtarzalnych linii, które można oglądać z bliska jako abstrakcyjny wzór.

Nazwa Projektu : Folded Tones, Nazwisko projektanta : Enoch Liew, Imię klienta : Terrace Floors & Furnishings.

Folded Tones Dywan

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.